Reklam
Reklam

Yılbaşı Amsterdam Turu

Yılbaşı Amsterdam Turu

Yılbaşı Özel Amsterdam Turu 4 Gün 3 Gece Konaklamalı, Uçak ile ulaşım seçenekli 2016 – 2017 Yılbaşı Özel Amsterdam Turu.

Yılbaşı Amsterdam Turu

Başlangıç Tarihi: 30 Aralık 2016

Bitiş Tarihi: 02 Ocak 2017

Hareket Noktası: İstanbul

Ulaşım Aracı: Uçak

Yılbaşı Amsterdam Turu Detayı

1.Gün İSTANBUL – AMSTERDAM (30 Aralık 2016)

THY TK1951
Kalkış Atatürk Havalimanı İstanbul 30.12.2016 08:00
Varış Amsterdam Schiphol Havalimanı Amsterdam 30.12.2016 10:45

Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün AMSTERDAM (31 Aralık 2016)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam & Yel Değirmeni turuna (50 Euro ) ve Grand Holland turuna katılabilirler (75 Euro) katılabilirler. Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Garnd Holland turumuz esnasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3.Gün AMSTERDAM (01 Ocak 2017)

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Efteling Eğlence Parkı turuna (90 Euro) veya ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge & Brüksel turuna (90 Euro) katılabilirler. Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri‘nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Brüksel turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

4.Gün AMSTERDAM – İSTANBUL (02 Ocak 2017)

THY TK1956
Kalkış Amsterdam Schiphol Havalimanı Amsterdam 02.01.2017 23:55
Varış Atatürk Havalimanı İstanbul 03.01.2017 04:20

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile varış ve turumuzun sonu.

DÜZENLEYEN: MNG TUR

Yılbaşı Amsterdam Turu Ücret Detayları

Tur Ücreti: 499 € dan başlayan fiyatlarla

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
• Programda belirtilen havayolu ile belirtilen parkur da ekonomi sınıf uçak bileti
• Havalimanı vergileri,
• Alan/otel/alan transferleri
• Tercihinize göre seçeceğiniz belirtilen kategori otelde toplamda 3 gece oda+kahvaltı (Continental kahvaltı)
• Panoramik şehir turu,
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• Türkçe Tur liderliği
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

• 15 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.)
• 120 Euro vize ücreti ve hizmet bedeli
• Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (10 Euro, 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan prim oranlarını danışmanımızdan öğreniniz. Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formunu talep ediniz.)
• Kişisel harcamalar
• Öğle ve akşam yemekleri
• Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri
• Ekstra turlar

Yılbaşı Amsterdam Turu

Yılbaşı Amsterdam Turu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ