Reklam
Reklam

Yılbaşı Barcelona Turu

Yılbaşı Barcelona Turu

Yılbaşı Barcelona Turu 4 Gün 3 Gece Konaklamalı, Uçak ile ulaşım seçenekli 2016 – 2017 Yılbaşı Özel Barcelona Turu.

Yılbaşı Barccelona Turu

Başlangıç Tarihi: 30 Aralık 2016

Bitiş Tarihi: 02 Ocak 2017

Hareket Noktası: İstanbul / Ankara

Ulaşım Aracı: Uçak

Yılbaşı Barcelona Turu Detayı

1.Gün ANKARA – İSTANBUL – BARCELONA (30 Aralık 2016)

Pegasus HY PC4107
Kalkış Esenboğa Havalimanı Ankara 30.12.2016 06:30
Varış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 30.12.2016 07:30

Pegasus HY PC469
Kalkış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 30.12.2016 10:25
Varış Barselona Havalimanı Barcelona 30.12.2016 13:15

Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. Yerel saat ile varış ve alınacak aktarmanın ardından Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona Gece Turu (35 Euro) Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün BARCELONA (31 Aralık 2016)

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dali Müzesi ve Güney Fransa (Perpignan & Colliure) turuna (80 Euro) ya da Gerona & Figueras Turu’na (65 Euro) katılabilirler. Dali Müzesi ziyaretimizde ünlü ressam Dali’yi tanıma ve eserlerini yakından görme imkanına sahip olacağız. Güney Fransa Turu’nda görülecek yerlerden Colliure; Doğu Pirieneler Bölgesinin Fiyortlarla buluştuğu taş evleri, şatoları, plajları, renkli kayıkları ile 13.yy’ı yaşayan küçük bir kasabadır. Perpignan; Dali’ye göre evrenin merkezi olan; eski Katalonya’nın 13 ve 14. yüzyılda başkentliğini yapmış, eski Mayorka Krallığı’nın Avrupa karası üzerindeki merkeziydi. Şehirde görülecek yerler arasında; katedrali, kalesi ve belediye binası yer almaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılabilirler.(yemeksiz: 55 Euro / yemekli: 65 Euro) Geceleme otelinizde.

3.Gün BARCELONA (01 Ocak 2017)

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (65 Euro) katılabilirler. Barcelona İkonları turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Barcelona’nın en sıra dışı parkı olan mimar Antoni Gaudi’nin eseri Park Guell ‘e gidiyoruz. Gotik Mahalle’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında; Gotik mimarinin en üst düzey eserleri arasında; ara sokaklarda masalsı bir yolculuğa çıkıyoruz. Adım başı rastlayacağımız sokak sanatçıları eşliğinde turumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Gaudi’nin en ünlü eseri olan La Sagrada Familia (Giriş ücreti 20 Euro)ziyaret edebilirler. Dünyaca ünlü markaları barındıran La Roca Outlet ile turumuzu sonlandırıyoruz. Ya da arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Andorra Alışveriş & Montserrat turuna (80 Euro) katılabilirler. Andorra Alışveriş & Montserrat turumuzda Barcelona Şehri’ni ve Akdeniz’i tepeden gören, Barcelona‘nın Sümelası olan Montserrat’a çıkıyoruz. Eskiden sadece keşişlerin tırmanıp münzevi bir hayat yaşadıkları bu zirve şimdilerde bir hac merkezi olarak ziyaret ediliyor ve dağın eteklerinde yaşayan köylüler her gün kendi çiftliklerinden elde ettikleri peynir bal vs. ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyorlar. Buradan şehrin ve Akdeniz’in muhteşem manzarasına bakmaya doyamayacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4.Gün BARCELONA – İSTANBUL – ANKARA (02 Ocak 2017)

Pegasus HY PC470
Kalkış Barselona Havalimanı Barcelona 02.01.2017 14:05
Varış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 02.01.2017 18:35

Pegasus HY PC4108
Kalkış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 02.01.2017 21:10
Varış Esenboğa Havalimanı Ankara 02.01.2017 22:15

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra İstanbul’a hareket. Yerel saat ile İstanbul’a varış ve alınacak aktarmanın ardından Ankara’ya hareket. Yerel saat varış ve turumuzun sonu.

Yılbaşı Barcelona Turu Ücret Detayları

DÜZENLEYEN: MNG TUR

Tur Ücreti: 389 € dan başlayan fiyatlarla

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
• Programda belirtilen havayolu ile belirtilen parkur da ekonomi sınıf uçak bileti
• Havalimanı vergileri
• Alan/otel /alan transferleri
• Belirtilen veya benzeri kategori otelde toplamda 3 gece oda+kahvaltı (Continental kahvaltı) konaklamalar
• Otel konaklama turist vergileri
• Panoramik şehir turu
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• Türkçe tur liderliği hizmeti
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
• 15 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.)
• 120 Euro vize ücreti ve hizmet bedeli
• Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (10 Euro, 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan prim oranlarını danışmanımızdan öğreniniz. Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formunu talep ediniz.)
• Kişisel harcamalar
• Öğle ve akşam yemekleri
• Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri
• Ekstra turlar
Yılbaşı Özel Barcelona Turu

Yılbaşı Özel Barcelona Turu

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ